Koudelaan 14-F3, Lage Vuursche

Koudelaan 14-F3, Lage Vuursche

Lage Vuursche

€470,000

Asking Price

3

Bedrooms

70

Living Area

Recreatie

STR-friendly zoning

About this property

Welkom bij Ecolodge F3. Ecolodge F3 biedt een exclusieve en toekomstbestendige verblijfsplek midden in de natuur. Deze stijlvolle 6-persoons woning is volledig gasloos en voorzien van eigen zonnepanelen. Gelegen op een prachtige locatie op Résidence Lage Vuursche combineert de lodge modern comfort met een hoogwaardige afwerking. Dit maakt het object bijzonder geschikt voor zowel eigen gebruik als een waardevaste investering. Sfeer, licht en comfort binnen Bij binnenkomst in de hal en de woonkamer valt direct de unieke, sfeervolle wanddecoratie op, die naadloos aansluit bij het zorgvuldig gekozen interieur. Dankzij de hoge plafonds en de grote raampartijen, inclusief dakramen, geniet de living van een rijke lichtinval. Een ingebouwde airco zorgt het hele jaar door voor een aangenaam binnenklimaat. 's Avonds bieden de dakramen bovendien een sfeervol zicht op de sterrenhemel. De open keuken is een ware blikvanger. Deze is strak uitgevoerd in matzwart met een robuust hardstenen werkblad en verfijnde zwarte details. De keuken is van alle gemakken voorzien, waaronder een inductiekookplaat, combi-oven, vaatwasser, koelkast én een geïntegreerde wijnklimaatkast. Praktische indeling met drie slaapkamers De lodge beschikt over drie comfortabele slaapkamers, waardoor er slaapgelegenheid is voor zes personen: Twee slaapkamers zijn ingericht met comfortabele boxspring-bedden en een eigen televisie. Een derde slaapkamer is voorzien van een praktisch stapelbed. Openslaande deuren vanuit de slaapkamers bieden directe toegang tot het terras. Het sanitair heeft een moderne en luxe uitstraling. De badkamer is afgewerkt met grijs plaatmateriaal en beschikt over een inloopdouche met regendouche, zwarte designkranen, een verlichte spiegel en een stijlvol zweeftoilet. Het buitenleven: Terrasoverkapping & Privé Wellness De smaakvol aangelegde tuin is ontworpen om optimaal van de buitenlucht te genieten. Dankzij een stijlvolle terrasoverkapping kan er ook tijdens een zomers buitje of op koelere avonden comfortabel buiten worden gezeten. De tuin biedt voldoende ruimte voor zowel een royale loungehoek als een eettafel voor zes personen. In een beschut gedeelte van de tuin bevindt zich een complete privé wellness, bestaande uit een houten sauna, een buitendouche en een hottub. Voor extra comfort is het perceel uitgerust met een handige buitenberging voor het opbergen van tuinkussens of bagage, en er is een fietsenrek aanwezig. Kenmerken: Woonoppervlakte: 70 m2 Perceelgrootte: 298 m2 Aantal personen: 6 Inclusief: inventaris en eigen grond Bijzonderheden: zonnepanelen, warmtepanelen, airco, sauna, hottub, buitendouche en berging Over Résidene Lage Vuursche... Résidence Lage Vuursche is een exclusief vakantiepark van TopParken, gelegen midden in de bossen van de Utrechtse Heuvelrug, in het pittoreske Lage Vuursche met zijn restaurants en pannenkoekenhuis. Het ligt in het chique Gooi, dichtbij de Loosdrechtse Plassen en de prachtige Vecht met zijn buitenplaatsen. Het park biedt luxe, gasloze vakantiewoningen met veel privacy, rust en ruimte – ideaal voor natuurliefhebbers en mensen die comfort waarderen. De woningen zijn stijlvol afgewerkt en vaak voorzien van privé wellness, zoals een sauna of hottub. In het parkgebouw vindt u het gezellige restaurant "At the Park", wellness en onder meer fietsverhuur. In de mooie tuin ligt het zwembad. Op het park geniet je van kleinschaligheid, goede infrastructuur, de woningen hebben privé parkeerplaatsen en zijn op een hoog niveau afgewerkt. Verhuur, schoonmaak en beheer worden professioneel verzorgd door TopParken, waardoor het ook een zorgeloze investering is. De ligging bij steden zoals Utrecht, Amsterdam en Amersfoort maakt het plaatje compleet.

3-bedroom freehold villa in Lage Vuursche — photo 1 of 5
Luyten Makelaardij
1 / 5
3-bedroom freehold villa in Lage Vuursche — photo 2 of 5
2 / 5
3-bedroom freehold villa in Lage Vuursche — photo 3 of 5
3 / 5
3-bedroom freehold villa in Lage Vuursche — photo 4 of 5
4 / 5
3-bedroom freehold villa in Lage Vuursche — photo 5 of 5
5 / 5

Koudelaan 14-F3, Lage Vuursche

Lage Vuursche · Ref BF-2123Source · Luyten Makelaardij · listed 21 Jun 2026
Asking price
$534,820
Bedrooms
3
Built area
70 m²
Land
398 m²
Brixfox Score 44 · DFinancial analysis ↓

Unlock full financial data

Get revenue, ROI calculations, AI audits, and investment scores for every property.

The park allows both pool and independent letting

Pool or independent

Owners here can either join the park’s rental pool or let the home themselves. That choice is the single biggest lever on net yield in a park home — the pool trades a revenue share for filled weeks and zero effort; independent letting keeps the margin and the work. Confirm which options the current contract actually carries.

Does not cover its running costs

On the revenue this property is modelled to earn and the annual charges deducted above, the costs exceed the rental income. The yield is shown as 0% rather than as a negative number — treat it as a cost to carry, not a return.

Recreational zoning (recreatiewoning)

Recreatiebestemming: the home is zoned for holiday use, which is the cleanest route for short-let investment. Permanent year-round residence is often not permitted — the listing does not say either way, so verify the bestemmingsplan with the municipality.

Park: TopParkenOperator: TopParkenLetting: Rental pool or independent letting

Recreatiebestemming (recreatiewoning): permanent year-round residence is often not permitted — verify the municipality’s rules before buying.

The Netherlands has no national short-let register, so this is read from the listing — not a permit. Letting rules are set per municipality (and per park contract); confirm both with the gemeente and the seller before you buy. Guests pay toeristenbelasting per night wherever letting is allowed.

After-tax basis: net yield is on the all-in acquisition cost (asking price plus 10.4% overdrachtsbelasting, notary, legal and furnishing) and after Dutch box 3 — a deemed return on the asset's value, not a tax on the rent received. Park charges and a letting-agency share are deducted where they apply. Box-3 rules are under reform; confirm with a Dutch tax adviser.

Property details

Year built: 2024
Energy: d

Description

Welkom bij Ecolodge F3. Ecolodge F3 biedt een exclusieve en toekomstbestendige verblijfsplek midden in de natuur. Deze stijlvolle 6-persoons woning is volledig gasloos en voorzien van eigen zonnepanelen. Gelegen op een prachtige locatie op Résidence Lage Vuursche combineert de lodge modern comfort met een hoogwaardige afwerking. Dit maakt het object bijzonder geschikt voor zowel eigen gebruik als een waardevaste investering. Sfeer, licht en comfort binnen Bij binnenkomst in de hal en de woonkamer valt direct de unieke, sfeervolle wanddecoratie op, die naadloos aansluit bij het zorgvuldig gekozen interieur. Dankzij de hoge plafonds en de grote raampartijen, inclusief dakramen, geniet de living van een rijke lichtinval. Een ingebouwde airco zorgt het hele jaar door voor een aangenaam binnenklimaat. 's Avonds bieden de dakramen bovendien een sfeervol zicht op de sterrenhemel. De open keuken is een ware blikvanger. Deze is strak uitgevoerd in matzwart met een robuust hardstenen werkblad en verfijnde zwarte details. De keuken is van alle gemakken voorzien, waaronder een inductiekookplaat, combi-oven, vaatwasser, koelkast én een geïntegreerde wijnklimaatkast. Praktische indeling met drie slaapkamers De lodge beschikt over drie comfortabele slaapkamers, waardoor er slaapgelegenheid is voor zes personen: Twee slaapkamers zijn ingericht met comfortabele boxspring-bedden en een eigen televisie. Een derde slaapkamer is voorzien van een praktisch stapelbed. Openslaande deuren vanuit de slaapkamers bieden directe toegang tot het terras. Het sanitair heeft een moderne en luxe uitstraling. De badkamer is afgewerkt met grijs plaatmateriaal en beschikt over een inloopdouche met regendouche, zwarte designkranen, een verlichte spiegel en een stijlvol zweeftoilet. Het buitenleven: Terrasoverkapping & Privé Wellness De smaakvol aangelegde tuin is ontworpen om optimaal van de buitenlucht te genieten. Dankzij een stijlvolle terrasoverkapping kan er ook tijdens een zomers buitje of op koelere avonden comfortabel buiten worden gezeten. De tuin biedt voldoende ruimte voor zowel een royale loungehoek als een eettafel voor zes personen. In een beschut gedeelte van de tuin bevindt zich een complete privé wellness, bestaande uit een houten sauna, een buitendouche en een hottub. Voor extra comfort is het perceel uitgerust met een handige buitenberging voor het opbergen van tuinkussens of bagage, en er is een fietsenrek aanwezig. Kenmerken: Woonoppervlakte: 70 m2 Perceelgrootte: 298 m2 Aantal personen: 6 Inclusief: inventaris en eigen grond Bijzonderheden: zonnepanelen, warmtepanelen, airco, sauna, hottub, buitendouche en berging Over Résidene Lage Vuursche... Résidence Lage Vuursche is een exclusief vakantiepark van TopParken, gelegen midden in de bossen van de Utrechtse Heuvelrug, in het pittoreske Lage Vuursche met zijn restaurants en pannenkoekenhuis. Het ligt in het chique Gooi, dichtbij de Loosdrechtse Plassen en de prachtige Vecht met zijn buitenplaatsen. Het park biedt luxe, gasloze vakantiewoningen met veel privacy, rust en ruimte – ideaal voor natuurliefhebbers en mensen die comfort waarderen. De woningen zijn stijlvol afgewerkt en vaak voorzien van privé wellness, zoals een sauna of hottub. In het parkgebouw vindt u het gezellige restaurant "At the Park", wellness en onder meer fietsverhuur. In de mooie tuin ligt het zwembad. Op het park geniet je van kleinschaligheid, goede infrastructuur, de woningen hebben privé parkeerplaatsen en zijn op een hoog niveau afgewerkt. Verhuur, schoonmaak en beheer worden professioneel verzorgd door TopParken, waardoor het ook een zorgeloze investering is. De ligging bij steden zoals Utrecht, Amsterdam en Amersfoort maakt het plaatje compleet.

Financial analysis
· Brixfox Standard · Non-resident · Fully managed
Fully managed is the Brixfox Standard shown on every card: a full-service manager whose commission includes the OTA/channel listing (not the cleaning cost — changeovers are funded by guest cleaning fees; you bear the residual). Self-managed drops the commission but pays the OTA host fee, staff/local operations and your own time directly. Both scenarios divide the SAME gross revenue — the toggle changes the cost stack, not the revenue. That revenue is observed from actively-operated comps, so self-managed assumes you match their performance.Both scenarios share the same projected revenue — the toggle changes who runs the property and what that costs, not what it earns.
Net yieldNet operating income ÷ all-in investment. After local operating taxes; before home-country personal tax and financing costs. Modelled from observed market performance of comparable Airbnb listings.
Gross yield · all-in basis
Before tax in your home country and financing costs. Estimates, not financial advice.
Modelled from Airbnb listings we track across Lage Vuursche — live calendar data.

Revenue assumptions

Derived from the comparable Airbnb listings below. The headline ADR is the expected BOOKED rate — nearby asking prices corrected by our measured asking-to-booked factor (~−33% on Bali). Occupancy is calibrated against tracked reference homes nearby. Comp cards below show raw asking prices.
Expected ADR
$244
Expected booked rate (asking −33%, market-calibrated)
Expected occupancy
23%
Full-year estimate, market-calibrated
Projected annual revenue
$20,374
ADR × occupancy × 365
Comp data observed in USD · converted at €0.88/$

Investment basis

The true all-in acquisition cost — asking price plus purchase costs, renovation and furnishing. Every yield on this page is computed against this total, not the asking price.
Adjust the figures to your deal — yields recalculate live.
Purchase price· asking
Acquisition costs· 11.0% of price, auto-calculated
$59,035
Overdrachtsbelasting (transfer tax)$55,621
Notary & Kadaster$2,048
Legal advice$1,365
Renovation budget· no measured Dutch basis — enter your own quote
Furniture & STR launch
All-in investment
$610,924
+14.2% over asking
Fully managed scenarioSwitch the scenario with the toggle at the top of the financial analysis — it drives every figure in this section. Gross revenue is identical in both scenarios (the comps' observed performance); the Villa Scorecard and risk panels elsewhere on the page always quote the fully-managed Brixfox Standard.
Gross annual revenue
••••
Rental management
••••
Booking channel fees
••••
Cleaning & consumables
••••
Park service charge
••••
Property tax (OZB)
••••
Maintenance reserve
••••
Insurance
••••
Box 3 wealth tax
••••
Net operating income
••••
Net yield on all-in investment
••%
Cash-flow negative at these assumptions

Total return estimate

OptionalNet yield plus an appreciation assumption you choose. Appreciation is a forward-looking assumption, not data — which is why it defaults to 0% and is kept out of the yield figures above.
Annual appreciation assumption0%
0%2.5% · Lage Vuursche 5-yr avg — historical, not a forecast8%
Indicative total return
••/yr
••% net yield + 0% appreciation
Appreciation assumptions are illustrative only. Past regional price growth does not predict future performance; local supply, regulation and currency moves can materially change outcomes. Not financial advice.

Ask Brixfox AI

Conversational analysis — questions about this listing, answered from real data.

Try one of these

Create a free account to ask 2 free AI questions — Pro is unlimited.

Where it sits — and the comps around it

The Airbnb listings behind the market evidence above, on the map.

Location

Lage Vuursche

Approximate area

Loading Map...

Explore the full market map

Villa Scorecard

Location
••••
•••• •••• ••••
Rental Yield
••••
•••• •••• ••••
Occupancy
••••
•••• •••• ••••
Nightly Rate
••••
•••• •••• ••••
Visual Appeal
••••
•••• •••• ••••
Size & Space
••••
•••• •••• ••••
Zoning
••••
•••• •••• ••••
Tenure
••••
•••• •••• ••••

Upgrade to Pro to see full scorecard analysis

Interested in this property?

Your inquiry goes directly to the listing agent — with your Brixfox analysis attached, so you arrive as a qualified buyer, not a cold email. Brixfox adds no fee.

Optional — leave it blank and we'll send the message above.

Source · Luyten Makelaardij

We forward your message and analysis to the listing agency and keep a copy to follow up. No spam, no fee.

Data Sources & Methodology

ROI calculations use verified Brixfox Intelligence rental data. Operating costs are modelled per line — management or self-managed OTA + staff/local operations, cleaning residual, utilities & insurance, local taxes — with every rate editable in the Financial analysis P&L above. Gross revenue is identical in both management scenarios. Market factors in Netherlands may impact actual yields.